HLAVNÍ STRANA - POVLEČENÍ

Kvalitní povlečení pro krásnou ložnici

Vybírejte vzory povlečení pro Vaši ložnici na kvalitních materiálech. Od nežehlivého SATÉNU, JERSEY a KREPU, až po hřejivý FLANEL, tradiční DAMAŠEK a oblíbenou HLADKOU BAVLNU. Nepřehlédněte kategorii DESIGN, kde jsme pro Vás připravili výrazné a atraktivní vzory.

Povlečení, které nevyžaduje žehlení

Tkaniny, které nevyžadují žehlení, mají nejvyšší schopnost regenerace vláken po vyprání. Jedná se o speciálně upravené bavlněné satény, u nichž se vlákna během praní nepolámou a nepomačkají a které při sušení v závěsu budou hladké. Obdobně se chovají i bavlněné krepy, kde krepovaný efekt zabraňuje pomačkání tkaniny. U bavlněných velmi jemných jersey povlečení je docíleno nemačkavosti splývavým typem úpletu. Trendové polyesterové tkaniny z jemných mikrovláken se také nemačkají a navíc velmi rychle schnou.


Povlečení, které se snadno žehlí

Snadného žehlení (easy care) a nižší mačkavosti se u některých textilních materiálů dosahuje příměsí polyesteru. U hladkých saténů samotná atlasová vazba a použité jemné příze snižují mačkavost v porovnání s klasickými plátnovými tkaninami. Při vypnutí po praní a sušení povlečení v závěsu je žehlení snadnější.


... nechte se inspirovat a povlékněte si přesně podle své nálady.


Sledujte násFacebookFacebook