Nabídka zaměstnání

Pro naše prodejny hledáme spolehlivé kolegyně/kolegy, kteří se nebojí mluvit s lidmi a mají chuť učit se novým věcem o textilu a fungování prodejny. Na věku a zkušenostech nezáleží, vše Vás naučíme, pokud Vy sami budete chtít...to jediné je důležité :-)

Na oplátku od nás získáte stálé zaměstnání ve stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostřední, kolegiální vztahy, férové jednání a po zkušební době řadu firemních benefitů (např. příspěvek na stravování, slušivé firemní oblečení, zaměstnaneckou slevu na naše výrobky a další).

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice:  

Pracovat u nás můžete na hlavní nebo částečný pracovní poměr, jak to vyhovuje Vašim potřebám a rodinnému životu.

SCANquilt je se svými 60 prodejnami (24 v Praze) jednou z největších sítí kvalitního bytového textilu v České republice. Na trhu působíme již 30 let a za tu dobu jsme si získali jméno především nejširší nabídkou povlečení a prostěradel, vysoce kvalitními přikrývkami, pohodlnými polštáři a mnoha dalšími doplňky do bytu.

Pokud máte rádi čistotu, design a barvy, bude Vás práce u nás prostě bavit.

 

Přijďte se podívat do některé z našich prodejen a pak nám jednoduše zavolejte na tel.: 607 084 778 nebo nám zašlete životopis na email tomkova@silex.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na setkání.
Váš SCANquilt