Prodejna SCANquilt s povlečením, ručníky, župany.

Nabídka zaměstnání

Pro naše prodejny hledáme spolehlivé kolegyně/kolegy, kteří se nebojí mluvit s lidmi a mají chuť učit se novým věcem o textilu a fungování prodejny. Na věku a zkušenostech nezáleží, vše Vás naučíme, pokud Vy sami budete chtít...to jediné je důležité :-)

Na oplátku od nás získáte stálé zaměstnání ve stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostřední, kolegiální vztahy, férové jednání a po zkušební době řadu firemních benefitů (např. příspěvek na stravování, slušivé firemní oblečení, zaměstnaneckou slevu na naše výrobky a další).

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice:  

Pracovat u nás můžete na hlavní nebo částečný pracovní poměr, jak to vyhovuje Vašim potřebám a rodinnému životu.

SCANquilt je se svými 62 prodejnami (25 v Praze) jednou z největších sítí kvalitního bytového textilu v České republice. Na trhu působíme již 30 let a za tu dobu jsme si získali jméno především nejširší nabídkou povlečení a prostěradel, vysoce kvalitními přikrývkami, pohodlnými polštáři a mnoha dalšími doplňky do bytu.

Pokud máte rádi čistotu, design a barvy, bude Vás práce u nás prostě bavit.

 

Přijďte se podívat do některé z našich prodejen a pak nám jednoduše zavolejte (Po-Pá 9-11 h)  na tel.: 720 951 116 nebo nám zašlete životopis na email kalova@silex.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na setkání.
Váš SCANquilt

Získejte svůj kupón na slevu 200 Kč za odběr novinek.
Udělejte si radost u nákupu nad 1000 Kč.
Děkujeme!
Poslali jsme Vám potvrzení.
Děkujeme za Váš zájem, ale vypadá to, že na tento e-mail jsme již v minulosti slevu poslali.
Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.