Vaše připomínky

Budeme velice rádi za Vaše připomínky a náměty, pokud jste byli nebo naopak nebyli spokojeni s výrobky SCANquilt, obsluhou v prodejnách, katalogem nebo třeba i s prohlížením těchto www stránek. Na Vaše dotazy odpovíme v pracovní dny do 24 hodin.

Vyplňte prosím povinné údaje.

 
 
 
 
 
Země   
+420 
 
 
  
  
  
do tohoto pole prosím opište kód z obrázku
 * Povinné údaje 
 
Potvrdit
 

Informace o ochraně osobních údajů

Poskytnutý souhlas se zasíláním obchodních sdělení (newsletteru) můžete kdykoliv snadno odvolat kliknutím na odkaz „odhlásit z odběru“, který najdete ve spodní části každého informačního newsletteru, zasláním e-mailu na adresu eshop@scanquilt.cz nebo písemně na adrese sídla provozovatele e-shopu Silex spol. s r.o..

Poskytnutí souhlasu s marketingovými nabídkami znamená, že Vás kromě emailového newsletteru můžeme oslovit s nabídkou našich produktů a akcí i dalšími způsoby. Např. zaslat poštou katalog, kalendář nebo jiný reklamní materiál, případně Vás informovat pomocí SMS zprávy.

Pokud nám neposkytnete žádný z výše uvedených souhlasů, Vaše osobní údaje vymažeme po uplynutí 1 měsíce od přijetí Vašeho požadavku, pokud je již neevidujeme z jiných důvodů (např. z důvodu Vašeho nákupu v e-shopu). Osobní údaje, které nám poskytnete s Vaším souhlasem pro účely zasílání obchodních sdělení o výrobcích a službách SCANquilt a pro účely marketingového zpracování, budeme zpracovávat a archivovat po dobu, než je odvolán souhlas, nejdéle po dobu 15 let. Kromě práva na odvolání souhlasu máte právo zejména na změnu svých osobních údajů, výmaz a další práva, která můžete uplatnit na emailovém kontaktu oou@scanquilt.cz.

Spol. Silex se zavazuje, že Vaše osobní údaje nebudou vydány třetím stranám s výjimkou prověřených subdodavatelů, tzv. Zpracovatelů osobních dat, kteří pro nás zajišťují služby na základě smlouvy. A dále, že osobní údaje o zákaznících a uživatelích nebudou prodávány třetím osobám, zejména nebudou poskytovány jiným subjektům za účelem zasílání reklamních materiálů třetích osob. Seznam našich Zpracovatelů a kompletní informace o Vašich právech a ochraně osobních údajů naleznete na stránce ochrana osobních údajů.


Sledujte násFacebookFacebook