Ahoj, námořníci!

Ahoj, námořníci!

Ahoj, námořníci!

Sníte o dobrodružstvích sedmero moří? Vyplujte s námi vstříc obzoru! Motivy proužků, majáků nebo kotviček k Vám domů přinesou vlnu pohody. Odstíny mořské vody navodí pocit klidu a harmonie. Inspirujte se touto modrobílou kolekcí s červenými akcenty a užijte si lenošení mezi plachetnicemi v jemném povlečení jako na dovolené ve Středomoří!

Fotografie postele ve světlém námořnickém povlečení SCANquilt
povlečení KREP
1 590 Kč

Na palubu

Zavřete oči a zhluboka se nadechněte. Cítíte vůni slaného vzduchu, jak Vás laská na tváři? Slyšíte zpěv racků? Vnímáte na pokožce studené kapičky mořské pěny? Je to nádhera, že? S naší námořnickou kolekcí se bude Vaše fantazie doslova kolébat na vlnách klidu.   

detail povlečení SCANquilt v námořnickém stylu, zobrazuje plachetnice
povlečení KLASIK DESIGN
1 590 Kč

Kotvy a plachetnice

Mořské motivy jsou plné hluboké symboliky. Kotvičky, plachetnice, mořské pany i kormidla... Každý obrázek vypráví svůj vlastní příběh plný romantiky a slunce. Námořníci si je v přístavech nechali tetovat na kůži jako připomínku svých toulek, Vy ale nemusíte. Stačí, když si svou ložnici vyladíte do námořnicka s naším povlečením. 

Fotografie pruhovaného plédu a pruhovaného povlaku na dekorační polštář SCANquilt
pletený pléd DESIGN
2 890 Kč
pletený povlak DESIGN
695 Kč

Proužkování

Tradice proužků pochází od francouzských námořníků. A do našich domovů přináší prvek nečekaného. Naše oko totiž proužky vnímá mnohem výrazněji než třeba kotvičky nebo loďky. Naaranžujte na židli nebo křeslo povlak a pléd s proužky, získáte tak netradiční zátiší.

pletený pléd DESIGN
2 890 Kč
pletený povlak DESIGN
695 Kč
Fotografie bavlněného ručníku SCANquilt v pěkné koupelně, reálná fotografie
modalový ručník MODAL SOFT
590 Kč

Ponořit se do moře

Mořská sůl je plná minerálů, které blahodárně působí na naši pokožku, svaly i mysl. Jmenujme například hořčík, brom a jód, který je mimo jiné důležitý pro správnou funkci štítné žlázy. Dopřejte si lázeň s pár hrstmi hrubé mořské soli, případně se s mořskou solí masírujte během sprchy. A nezapomeňte se pak utřít do měkkoučkých ručníků, Vaše tělo Vám poděkuje!

fotografie plyšáků na spaní Friends od značky Craftholic
plyšák FRIEND - CRAFTHOLIC
1 190 Kč
plyšák FRIEND - CRAFTHOLIC
1 390 Kč

Přístav snů

Plyšáci na spaní Friends od značky Craftholic jsou těmi nejlepšími kamarády, jaké si můžete na své plavbě za sladkými sny přát. Jsou hebcí, dobře se na ně pokládá hlava a skvěle se drží v náručí, zatímco poklidně usínáte. A věřte nám, že dělají radost malým i velkým námořníkům a námořnicím! 

Získejte svůj kupón na slevu 200 Kč za odběr novinek.
Udělejte si radost u nákupu nad 1000 Kč.
Děkujeme!
Poslali jsme Vám potvrzení.
Děkujeme za Váš zájem, ale vypadá to, že na tento e-mail jsme již v minulosti slevu poslali.
Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.