HLAVNÍ STRANA - PŘIKRÝVKY - péřová přikrývka TOP DREAM
péřová přikrývka TOP DREAM

péřová přikrývka TOP DREAM

140 x 200 cm
skladem
Objednací kód: 32350
18900 Kč
Dostupné pouze na prodejně
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% dlouhovlákná česaná bavlna
Výplň100% výběrové prachové husí peří
Praní60°C
HřejivostSq 4 - celoroční
lze zakoupit pouze na prodejnách Praha - Kotva, Flóra, Chodov, Paladium a Arkády, Brno – Vaňkovka, Olympia, České Budějovice IGY, Liberec NISA. Dostupnost si prosím ověřte předem telefonicky.

Luxusní péřová přikrývka TOP DREAM s výběrovým prachovým husím peřím Vás při dotyku okouzlí a nadchne svojí lehkostí a hebkostí tkaniny z jemné česané egyptské bavlny. Lehounkou výplň z prachového peří oceníte pro svou schopnost udržovat přirozenou teplotu těla a pohlcovat vlhkost během spánku.

Kromě vysoce kvalitní péřové výplně a vrchního materiálu spočívá unikátnost této přikrývky v její náročné kazetové konstrukci. Jednotlivé kazety jsou děleny několika centimetrovými přepážkami (tedy ne bodovým proševem), které zajišťují dokonale rovnoměrné rozvrstvení prachového peří v přikrývce a tím i vysoký tepelný komfort. Přikrývka je velmi lehká a přesto skvěle hřeje. Díky technologickým postupům a sterilizaci peří při teplotě 110 °C je vhodná i pro alergiky. Přikrývka je plněná pouze novým (dříve nepoužitým) husím prachovým peřím. Jemnosti a výjimečnosti je dosaženo použitím pouze velkých péřových vloček, která jsou získány z hrudníku hus. Každé samotné pírko je tvořeno z tisíců jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, hotovým výrobkům tak dodávají objem a měkkost. Čím jsou chomáčky prachového peří objemnější, tím zaručují vyšší stupeň teplotního koeficientu.

Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost. Sq 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám stále teplo, případně pro teplé letní dny. Sq 4, Sq 5, Sq 6 přikrývky celoroční a Sq 7, Sq 9 hřejivé thermo se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější.

Péče a praní

Doporučujeme přikrývku každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala zbytková vlhkost. Je možné ji prát v malém množství jemného pracího prostředku podle pracích symbolů, ale jen velmi mírně odstřeďovat. Přikrývku nevystavujte přímému slunci a nevysávejte. Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky.


Doporučujeme dokoupit

polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový
polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový
od 8750 Kč
bavlněný matracový chránič NELLA
bavlněný matracový chránič NELLA
od 1290 Kč

Sledujte násFacebookInstagram