péřová přikrývka TOP DREAM

péřová přikrývka TOP DREAM

140 x 200 cm
skladem
Objednací kód: 34876
18900 Kč
Dostupné pouze na prodejně
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% dlouhovlákná česaná bavlna
Výplň100% výběrové prachové husí peří
Praní60 °C
HřejivostSq 6 - celoroční
lze zakoupit pouze na prodejnách: Praha – Flóra, Chodov, Kotva, Nový Smíchov, Quadrio; Brno Vaňkovka
Dostupnost si prosím ověřte předem telefonicky.
Další v této kategorii

Luxusní péřová přikrývka TOP DREAM s výběrovým prachovým husím peřím Vás při dotyku okouzlí a nadchne svojí lehkostí a hebkostí tkaniny z jemné česané egyptské bavlny. Lehounkou výplň z prachového peří oceníte pro svou schopnost udržovat přirozenou teplotu těla a pohlcovat vlhkost během spánku.

Kromě vysoce kvalitní péřové výplně a vrchního materiálu spočívá unikátnost této přikrývky v její náročné kazetové konstrukci. Jednotlivé kazety jsou děleny několika centimetrovými přepážkami (tedy ne bodovým proševem), které zajišťují dokonale rovnoměrné rozvrstvení prachového peří v přikrývce a tím i vysoký tepelný komfort. Přikrývka je velmi lehká a přesto skvěle hřeje. Díky technologickým postupům a sterilizaci peří při teplotě 110 °C je vhodná i pro alergiky. Přikrývka je plněná pouze novým (dříve nepoužitým) husím prachovým peřím. Jemnosti a výjimečnosti je dosaženo použitím pouze velkých péřových vloček, která jsou získány z hrudníku hus. Každé samotné pírko je tvořeno z tisíců jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, hotovým výrobkům tak dodávají objem a měkkost. Čím jsou chomáčky prachového peří objemnější, tím zaručují vyšší stupeň teplotního koeficientu.

Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost:

  • Sq2, Sq 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám stále teplo, případně pro teplé letní dny
  • Sq 4, Sq 5, Sq 6 jsou přikrývky celoroční
  • Sq 7, Sq 9 hřejivé termo přikrývky se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější

Péče o péřové přikrývky

Přikrývky doporučujeme každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala zbytková vlhkost. Přikrývku nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte.

Jak vyprat péřovou přikrývku

Díky náročným technologickým postupům je možné přikrývku TOP DREAM prát podle pracích symbolů v malém množství jemného pracího prostředku, ale jen velmi mírně odstřeďovat. Vzhledem k objemu je nutné prát v pračce s náplní na 7 kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C) tak dlouho, dokud výplň není úplně suchá. Pokud výrobek nebudete sušit v sušičce, je třeba počítat s tím, že dokonalé vyschnutí trvá až několik dní a přikrývku je nutné často protřepávat. Doporučujeme využít profesionální prádelnu, která Vám přikrývku vypere a usuší. Nežehlit a nečistit chemicky.


Doporučujeme dokoupit

polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový
polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový
od 9950 Kč
přikrývka péřová COMTESSA PLUS
přikrývka péřová COMTESSA PLUS
od 6590 Kč
matracový chránič MICROPUR - nepropustný
matracový chránič MICROPUR - nepropustný
od 850 Kč
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
od 890 Kč