polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

  • 70 x 90 cmobjednací kód: 32349skladem9950 Kč
Materiál100% česaná bavlna
Výplň4 komory, husí peří - 90% prachové peří 10% peří
Praní60 °C
Regulace výplněNe
TipUnikátní péřový polštář se 4 komorami, které zamezují nerovnoměrnému pohybu výplně. Tento výrobek lze zakoupit pouze na prodejnách: Praha, Brno – Vaňkovka a Olympia, Č. Budějovice IGY, Olomouc Šantovka, Plzeň Slovany, Ústí nad L. Forum. Dostupnost si prosím ověřte předem na prodejně telefonicky.

Luxusní péřový polštář TOP DREAM se čtyřmi vnitřními komorami je naplněn pouze výběrovým prachovým husím peřím a svojí elasticitou se chová obdobně jako paměťová pěna. Systém 4 komor zamezuje nerovnoměrnému pohybu výplně, garantuje stálost objemu a umožňuje optimální přizpůsobení poloze hlavy během spánku. Vaše snění ve stylu pohádek Tisíce a jedné noci může začít.

Povrchová tkanina polštáře je ze 100% bavlněné velmi kvalitní tkaniny s vysokou hustotou nití, aby nedocházelo k pronikání peří ani po dlouhé době užívání. Dokonalé rozmístění výplně v rozích a krajích zajišťuje 4 cm široký lem. Díky technologickým postupům a sterilizaci peří při teplotě 110 °C je polštář vhodný i pro alergiky. TOP DREAM je plněný pouze novým (dříve nepoužitým) husím prachovým peřím. Jemnosti a výjimečnosti je dosaženo použitím velkých péřových vloček, které jsou získány z hrudníku hus. Každé samotné pírko je tvořeno z tisíců jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, hotovým výrobkům tak dodávají objem a měkkost. Čím jsou chomáčky prachového peří objemnější, tím zaručují vyšší stupeň teplotního koeficientu.

Péče o péřový polštář

Polštář doporučujeme každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala zbytková vlhkost. Polštář nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte.

Jak vyprat péřový polštář

Díky náročným technologickým postupům je možné polštář TOP DREAM prát podle pracích symbolů v malém množství jemného pracího prostředku, ale jen velmi mírně odstřeďovat. Vzhledem k objemu je nutné prát v pračce s náplní na 7 kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C) tak dlouho, dokud výplň není úplně suchá. Pokud výrobek nebudete sušit v sušičce, je třeba počítat s tím, že dokonalé vyschnutí trvá až několik dní a polštář je nutné často protřepávat. Doporučujeme využít profesionální prádelnu, která Vám polštář vypere a usuší. Nežehlit a nečistit chemicky.

Návrhy pro Vás

Hlavní strana/polštáře