HLAVNÍ STRANA - POLŠTÁŘE - polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový
polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

70 x 90 cm
skladem
Objednací kód: 32349
8750 Kč
Dostupné pouze na prodejně
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% česaná bavlna
Výplň4 komory, husí peří - 90% prachové peří 10% peří
Praní60°C
Regulace výplněNe
unikátní 4 komorový polštář, komory zamezují nerovnoměrnému pohybu výplně
lze zakoupit pouze na prodejnách Praha - DBK, Nový Smíchov, Flóra, Chodov, Palladium, Letňany, Harfa a Arkády, Brno – Vaňkovka a Olympia, České Budějovice IGY, Liberec NISA, Ostrava Nová Karolina, Ústí nad Labem Forum, Zlín Jablko, Olomouc G. Šantovka. Dostupnost si prosím ověřte předem telefonicky.
Ostatní z kategorie POLŠTÁŘE

Luxusní polštář TOP DREAM se čtyřmi vnitřními komorami je naplněn pouze výběrovým prachovým husím peřím a svojí elasticitou se chová obdobně jako paměťová pěna. Systém 4 komor zamezuje nerovnoměrnému pohybu výplně, garantuje stálost objemu a umožňuje optimální přizpůsobení poloze hlavy během spánku. Vaše snění ve stylu pohádek Tisíce a jedné noci může začít.

Povrchová tkanina polštáře je ze 100% bavlněné velmi kvalitní tkaniny s vysokou hustotou nití, aby nedocházelo k pronikání peří ani po dlouhé době užívání. Dokonalé rozmístění výplně v rozích a krajích zajišťuje 4 cm široký lem. Díky technologickým postupům a sterilizaci peří při teplotě 110 °C je polštář vhodný i pro alergiky. TOP DREAM je plněný pouze novým (dříve nepoužitým) husím prachovým peřím. Jemnosti a výjimečnosti je dosaženo použitím pouze velkých péřových vloček, které jsou získány z hrudníku hus. Každé samotné pírko je tvořeno z tisíců jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, hotovým výrobkům tak dodávají objem a měkkost. Čím jsou chomáčky prachového peří objemnější, tím zaručují vyšší stupeň teplotního koeficientu.

Péče a praní

Polštář doporučujeme každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala zbytková vlhkost. Díky náročným technologickým postupům je možné polštář TOP DREAM prát v malém množství jemného pracího prostředku podle pracích symbolů, ale jen velmi mírně odstřeďovat. Polštář nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte. Vzhledem k objemu je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky


Doporučujeme dokoupit

péřová přikrývka TOP DREAM
péřová přikrývka TOP DREAM
od 18900 Kč
bavlněný matracový chránič NELLA
bavlněný matracový chránič NELLA
od 1290 Kč

Sledujte násFacebookFacebook