polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

70 x 90 cm
skladem
Objednací kód: 32349
8750 Kč
Dostupné pouze na prodejně
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% česaná bavlna
Výplň4 komory, husí peří - 90% prachové peří 10% peří
Praní60 °C
Regulace výplněNe
Unikátní péřový polštář se 4 komorami, které zamezují nerovnoměrnému pohybu výplně.
Tento výrobek lze zakoupit pouze na prodejnách: Praha, Brno – Vaňkovka a Olympia, Č. Budějovice IGY, Olomouc Šantovka, Ostrava Nová Karolina, Plzeň Slovany, Ústí nad L. Forum. Dostupnost si prosím ověřte předem na prodejně telefonicky.
Další v této kategorii

Luxusní péřový polštář TOP DREAM se čtyřmi vnitřními komorami je naplněn pouze výběrovým prachovým husím peřím a svojí elasticitou se chová obdobně jako paměťová pěna. Systém 4 komor zamezuje nerovnoměrnému pohybu výplně, garantuje stálost objemu a umožňuje optimální přizpůsobení poloze hlavy během spánku. Vaše snění ve stylu pohádek Tisíce a jedné noci může začít.

Povrchová tkanina polštáře je ze 100% bavlněné velmi kvalitní tkaniny s vysokou hustotou nití, aby nedocházelo k pronikání peří ani po dlouhé době užívání. Dokonalé rozmístění výplně v rozích a krajích zajišťuje 4 cm široký lem. Díky technologickým postupům a sterilizaci peří při teplotě 110 °C je polštář vhodný i pro alergiky. TOP DREAM je plněný pouze novým (dříve nepoužitým) husím prachovým peřím. Jemnosti a výjimečnosti je dosaženo použitím velkých péřových vloček, které jsou získány z hrudníku hus. Každé samotné pírko je tvořeno z tisíců jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, hotovým výrobkům tak dodávají objem a měkkost. Čím jsou chomáčky prachového peří objemnější, tím zaručují vyšší stupeň teplotního koeficientu.

Péče o péřový polštář

Polštář doporučujeme každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala zbytková vlhkost. Polštář nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte.

Jak vyprat péřový polštář

Díky náročným technologickým postupům je možné polštář TOP DREAM prát podle pracích symbolů v malém množství jemného pracího prostředku, ale jen velmi mírně odstřeďovat. Vzhledem k objemu je nutné prát v pračce s náplní na 7 kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C) tak dlouho, dokud výplň není úplně suchá. Pokud výrobek nebudete sušit v sušičce, je třeba počítat s tím, že dokonalé vyschnutí trvá až několik dní a polštář je nutné často protřepávat. Doporučujeme využít profesionální prádelnu, která Vám polštář vypere a usuší. Nežehlit a nečistit chemicky.


Doporučujeme dokoupit

povlak SATÉN COLOR
povlak SATÉN COLOR
od 395 Kč
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
od 790 Kč

Sledujte násFacebookInstagramYouTube