polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

polštář péřový TOP DREAM - čtyřkomorový

70 x 90 cm
skladem
Objednací kód: 32349
8750 Kč
Dostupné pouze na prodejně
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% česaná bavlna
Výplň4 komory, husí peří - 90% prachové peří 10% peří
Praní60 °C
Regulace výplněNe
unikátní 4 komorový polštář, komory zamezují nerovnoměrnému pohybu výplně
lze zakoupit pouze na prodejnách Praha, Brno – Vaňkovka a Olympia, České Budějovice IGY, Olomouc Šantovka, Ostrava Nová Karolina, Plzeň Slovany, Ústí nad Labem Forum, Zlín Jablko. Dostupnost si prosím ověřte předem telefonicky.
Další v této kategorii POLŠTÁŘE

Luxusní polštář TOP DREAM se čtyřmi vnitřními komorami je naplněn pouze výběrovým prachovým husím peřím a svojí elasticitou se chová obdobně jako paměťová pěna. Systém 4 komor zamezuje nerovnoměrnému pohybu výplně, garantuje stálost objemu a umožňuje optimální přizpůsobení poloze hlavy během spánku. Vaše snění ve stylu pohádek Tisíce a jedné noci může začít.

Povrchová tkanina polštáře je ze 100% bavlněné velmi kvalitní tkaniny s vysokou hustotou nití, aby nedocházelo k pronikání peří ani po dlouhé době užívání. Dokonalé rozmístění výplně v rozích a krajích zajišťuje 4 cm široký lem. Díky technologickým postupům a sterilizaci peří při teplotě 110 °C je polštář vhodný i pro alergiky. TOP DREAM je plněný pouze novým (dříve nepoužitým) husím prachovým peřím. Jemnosti a výjimečnosti je dosaženo použitím pouze velkých péřových vloček, které jsou získány z hrudníku hus. Každé samotné pírko je tvořeno z tisíců jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, hotovým výrobkům tak dodávají objem a měkkost. Čím jsou chomáčky prachového peří objemnější, tím zaručují vyšší stupeň teplotního koeficientu.

Péče a praní

Polštář doporučujeme každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala zbytková vlhkost. Díky náročným technologickým postupům je možné polštář TOP DREAM prát v malém množství jemného pracího prostředku podle pracích symbolů, ale jen velmi mírně odstřeďovat. Polštář nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte. Vzhledem k objemu je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky


Doporučujeme dokoupit

péřová přikrývka TOP DREAM
péřová přikrývka TOP DREAM
od 18900 Kč
povlak SATÉN COLOR
povlak SATÉN COLOR
od 395 Kč
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
od 690 Kč

Sledujte násFacebookInstagram