Prohlédněte si naše kolekce, kousky v akci a velký výběr dárků

Podzimní vzory

Podzimní vzory

…kam se podíváš

CATs & DOGs

CATs & DOGs

…pro milovníky huňatých mazlíčků

Provensálský styl

Provensálský styl

…dotyk Francie u Vás doma

Námořníci

Námořníci

…vzhůru na palubu

Elegantní pánský styl

Elegantní pánský styl

...pro příznivce minimalismu

Květy, kam se podíváš

Květy, kam se podíváš

…v obýváku, na povlečení i v kuchyni

Duší na venkově

Duší na venkově

…doma ve městě

Art Collection

Art Collection

…bavlněné umění pro krásné sny

Skočte se mrknout i na prodejnu

Milí zákazníci, otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v Brně v NC Královo Pole. Najdete nás v 1. patře hned vedle pizzerie. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nejste si jistí nákupem online? Stačí se zastavit na jedné z našich poboček, kde si můžete zboží prohlédnout na vlastní oči a osahat jednotlivé materiály. Také Vám odborně vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými typy přikrývek a polštářů a doporučíme ty správné, který Vám budou nejlépe vyhovovat. Máme 60 prodejen po celé republice. Najděte si svoji nejbližší prodejnu a využijte online rezervaci předem.

Prodejny Scanquilt

SCANquilt… pro ty, kteří umějí spát

Je prokázáno, že lidem spícím v krásném povlečení se zdají krásnější sny:) Spoustu inspirace a trendů najdete v našich prodejnách nebo eshopu, stylové kolekce jsou plné nápadů a barev, které Váš interiér osvěží i zútulní a splní Vám sen o hezkém bydlení.

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme a dotváříme kolekce předních světových návrhářů a přinášíme moderní i tradiční vzory na ložní povlečení v barevnostech, které by se Vám líbily. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v prodejnách SCANquilt a část i v našem eshopu.

Nealergenní přikrývky a polštáře SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí. Stálou oblibu si získaly pro svoji trvanlivost, příjemný omak a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování.

60 prodejen po celé ČR

Žijeme s Vámi již 30 let

Doprava zdarma nad 2500 Kč

Výběr z 550 vzorů povlečení