Prohlédněte si naše kolekce, kousky v akci a velký výběr dárků

Velikonoce

Velikonoce

…přivítejte nejrozkvetlejší svátky jara

Svěží jaro

Svěží jaro

…doplňky plné slunce

Hřejivé materiály

Hřejivé materiály

…aby Vám bylo krásně teplo

Art Collection

Art Collection

…bavlněné umění pro krásné sny

CATs & DOGs

CATs & DOGs

…pro milovníky huňatých mazlíčků

Duší na venkově

Duší na venkově

…doma ve městě

Exotika

Exotika

…tropický ráj u Vás doma

Etno styl

Etno styl

…volání Orientu

Skočte se mrknout i na prodejnu

Nejste si jistí nákupem online? Stačí se zastavit na jedné z našich poboček, kde si můžete zboží prohlédnout na vlastní oči a osahat jednotlivé materiály. Také Vám odborně vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými typy přikrývek a polštářů a doporučí ten správný, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Máme 58 prodejen po celé republice. Najděte si tu svoji.

Prodejny Scanquilt

SCANquilt … pro ty, kteří umějí spát

 

Je prokázáno, že lidem spícím v krásném povlečení se zdají krásnější sny:) Spoustu inspirace a trendů najdete v našich prodejnách nebo eshopu, stylové kolekce jsou plné nápadů a barev, které Váš interiér osvěží i zútulní a splní Vám sen o hezkém bydlení.

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme a dotváříme kolekce předních světových návrhářů a přinášíme moderní i tradiční vzory na ložní povlečení v barevnostech, které by se Vám líbily. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v prodejnách SCANquilt a část i v našem eshopu.

Nealergenní přikrývky a polštáře SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí. Stálou oblibu si získaly pro svoji trvanlivost, příjemný omak a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování.

58 prodejen po celé ČR

Žijeme s Vámi již 30 let

Doprava zdarma nad 2500 Kč

Výběr z 550 vzorů povlečení