rouška TENCEL - balení 5 ks pudrová, tvarovaná, gumičky bílé

rouška TENCEL - balení 5 ks pudrová, tvarovaná, gumičky bílé

  • S/M 22 x 13 cmobjednací kód: 34801skladem590 Kč
rezervujte na prodejně, vyzvedněte již za 30 min.
nelze rezervovat na žádné prodejně
Materiál50% lyocell TENCEL 50% dlouhovlákná česaná bavlna
Praní60 °C
Balení obsahuje 5 kusů. Dvouvrstvá rouška z jemné chladivé tkaniny s vytkávaným vzorem větviček je vhodná zejména pro letní nošení. Lyocelové vlákno má přirozené antibakteriální účinky.

Rouška ušitá z jemné chladivé tkaniny je příjemná zejména pro letní nošení. Složena je z 50% lyocell Tencel a 50% dlouhovlákné česané bavlny. Lyocellové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti. Je komfortní pro celodenní nošení a lze ji opakovaně prát. Slouží ke snížení rizika šíření kapénkové nákazy a zároveň omezuje vznik případných mikroorganismů ve vlhkém prostředí roušky. Rouška není nepropustná vůči virům, ale dvojitá tkanina ze směsi s lyocelovým vláknem vyrobeným z eukalyptového dřeva vytváří maximálně hygienické prostředí. Při celodenním nošení doporučujeme roušky střídat. Tvarovaný model podle obličeje dobře sedí a pomocí gumiček ho pohodlně uchytíte za uši.

Péče a praní

Roušku je možné opakovaně používat. Perte každý den na 60 °C, po vyprání a uschnutí doporučujeme přežehlit a napařit pro vyšší sterilitu.

Hlavní strana/roušky