HLAVNÍ STRANA - PŘIKRÝVKY - přikrývka MEDIC SILVER - se stříbrem
přikrývka MEDIC SILVER - se stříbrem

přikrývka MEDIC SILVER - se stříbrem

140 x 200 cm
skladem
Objednací kód: 16603
4550 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál60,1% bavlna, 38,7% polyester, 0,9% polyamid, 0,3% stříbro
Výplň100% polyester - jemná dutá prostorově tvarovaná antibakteriální vlákna s ionty stříbra
Praní60 °C
HřejivostSq 4 - celoroční
ionty stříbra ve výplni a stříbrná vlákna ve vrchní tkanině

Antialergická celoroční přikrývka MEDIC SILVER AntiBacterial / AntiStress je vhodná pro osoby trpící alergiemi a pro ty, kdo chtějí udělat maximum pro pocit čistoty ve své ložnici. Přikrývka má díky unikátní technologii výroby antibakteriální povlak. Stříbrná vlákna vetkaná do tkaniny působí přirozeným způsobem proti mikroorganismům a roztočům. Stříbro jako výborný elektrický vodič zbavuje okolní prostředí elektrostatického náboje a přispívá ke klidnému spánku i tímto způsobem. Výplň přikrývky obsahuje ionty stříbra pro dokonalou antibakteriální funkci celé přikrývky. Víte, že ve starověku se dávala do amfory s pitnou vodou stříbrná mince, aby se voda nekazila tak rychle?


Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost. Sq 2 a 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám při spánku teplo a zejména pro teplé letní dny. Sq 4, Sq 5, Sq 6 přikrývky celoroční a Sq 7, Sq 9 hřejivé thermo se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější.

Péče a praní

Přikrývky doporučujeme při běžném používání prát po 2-3 letech a pravidelně větrat. Při znečistění lze prát při teplotě 60 °C, kdy již dochází k potřebnému odeprání nečistot a likvidaci mikroorganismů. Dbejte na max. množství pouze 1/3 obvyklé dávky pracího prášku (nejlépe tekutého), minimálně 5x máchejte a odstřeďujte nejdéle 30 sekund, aby nedošlo k potrhání výplně. Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky.
Při vyšších nárocích na hygienu a sterilnost s nutností praní až na 95 °C doporučujeme nákup přikrývek Classic nebo Basic se směsovou tkaninou (65% polyester 35% bavlna).


Doporučujeme dokoupit

polštář MEDIC - se stříbrem a uhlíkovými vlákny
polštář MEDIC - se stříbrem a uhlíkovými vlákny
od 1590 Kč
nepropustný chránič PROTECT
nepropustný chránič PROTECT
od 1190 Kč

Tipy pro vaši inspiraci

přikrývka MEDIC - se stříbrem a uhlíkovými vlákny
přikrývka MEDIC - se stříbrem a uhlíkovými vlákny
od 2590 Kč

Sledujte násFacebookInstagram