polštář EXCLUSIVE LYOCELL - lyocellová vlákna absorbují vlhkost

polštář EXCLUSIVE LYOCELL - lyocellová vlákna absorbují vlhkost

  • 70 x 90 cmobjednací kód: 33920skladem2590 Kč
rezervujte na prodejně, vyzvedněte již za 30 min.
nelze rezervovat na žádné prodejně
Materiálvnější návlek:
lícová tkanina - 100% lyocell TENCEL
výplňové rouno - 70% polyester a 30% lyocell
rubová tkanina - 65% polyester a 35% bavlna
Výplňvnitřní vak polštáře:
vak - 100% bavlna, plátno
výplň - 100% polyester, jemná dutá prostorově tvarovaná vlákna ve tvaru vloček
Pranívnější návlek - lze pouze chemicky čistit
vnitřní vak - lze prát na 60 °C
Regulace výplněAno
Samostatný návlekAno
smetanová barva tkaniny, výborné absorpční a antibakteriální vlastnosti, lze odebírat a přidávat výplň pro optimální výšku polštáře

Polštář EXCLUSIVE LYOCELL si oblíbíte pro jeho jedinečné absorpční, antibakteriální a termoregulační vlastnosti. Přírodní lyocellová vlákna značky TENCEL velmi dobře absorbují vlhkost, vytváří suché prostředí a jejich přirozená antibakteriálnost přispívá k dokonale komfortnímu a hygienickému prostředí při spánku. Tento polštář splňuje podmínku zdravotní nezávadnosti dle certifikátu OEKO-TEX STANDARD a doporučujeme ho všem, kdo mají vysoké hygienické nároky.

Výšku polštáře si můžete upravit podle svých individuálních potřeb díky zipu, který umožňuje odebrání nebo přidání vloček z dutých prostorově tvarovaných vláken.

Samostatný vnější návlek na zip je vyroben z lyocellu a umožňuje snadnou údržbu polštáře. Velmi jemná, hebká a na dotek příjemná tkanina v atlasové vazbě se zajímavým proševem vlaštovky Vás zcela jistě nadchnou. Pro dokonalý pocit měkkosti je vniřní strana návleku opatřena rounem ze směsi dutých a lyocellových vláken.

Co je lyocell

Lyocellová vlákna značky TENCEL se získávají z eukalyptového dřeva pěstovaného udržitelným způsobem, v přírodě je stoprocentně rozložitelný a tedy šetrný k životnímu prostředí. Lyocell má přirozené antibakteriální vlastnosti a svojí schopností přijímat vlhkost dovnitř vláken (až 2x více než bavlna) vytváří termoregulační efekt.

Jak prát polštáře

Samostatný návlek na zip usnadňuje údržbu polštáře. Návlek sejměte a čistěte pouze chemicky. Vnitřní vak polštáře doporučujeme prát po 6 - 12 měsících. Vždy udržujte prosím podle vyznačených symbolů a perte s 1/3 obvyklé dávky pracího prášku, minimálně 5x máchat a odstřeďovat na nejnižší možné otáčky a co nejkratší dobu.

Návrhy pro Vás

Hlavní strana/polštáře
Získejte svůj kupón na slevu 200 Kč za odběr novinek.
Udělejte si radost u nákupu nad 1000 Kč.
Děkujeme!
Poslali jsme Vám potvrzení.
Děkujeme za Váš zájem, ale vypadá to, že na tento e-mail jsme již v minulosti slevu poslali.
Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.