péřový polštář COMTESSA

péřový polštář COMTESSA

40 x 40 cm
skladem
Objednací kód: 29314
650 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% bavlna, sypkovina
Výplň30% prachové peří 70% peří
Praní40 °C
Regulace výplněNe
Kvalitní péřový polštář s husím peřím. Sušte v sušičce na běžnou teplotu, max. 80 °C, dokud nebude výplň zcela suchá. Pokud výrobek nebudete sušit v sušičce, trvá dokonalé vyschnutí až několik dnů a polštář je nutné často protřepávat.
Další v této kategorii

Kvalitní péřový polštářek COMTESSA uspokojí i náročné spáče, vždyť kdo by odolal usínání na měkkém prachovém peří? Lehkost, vzdušnost, schopnost pohlcovat vlhkost a přizpůsobivost jsou přesně důvody, proč rádi spíte na tradičním péřovém polštáři. Výplň polštáře COMTESSA tvoří pouze nové husí peří, které nebylo dříve použito v jiném výrobku.

Polštáře plněné peřím mají lety ověřenou dlouhou životnost a jsou stále oblíbeným přírodním materiálem. Peří má schopnost pohlcovat vlhkost, může pojmout 4-5% vody, aniž byste ji na omak pocítili. Zvýšená vlhkost se během dne samovolně vrací opět do normálního stavu. Právě pro všechny tyto vlastnosti možná dáváte přednost tradiční výplni.

Péče o péřový polštář

Péřové výrobky SCANquilt garantují zdravotní nezávadnost, protože peří při zpracování prošlo sterilizací při teplotě 110°C. Polštářek doporučujeme každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala ani zbytková vlhkost. Nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte.

Jak vyprat péřový polštář

Díky dodržení náročných technologických postupů výroby je možné péřové polštáře SCANquilt prát podle pracích symbolů v malém množství jemného pracího prostředku a jen velmi mírně odstřeďovat. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C) tak dlouho, dokud výplň není úplně suchá. Pokud výrobek nebudete sušit v sušičce, je třeba počítat s tím, že dokonalé vyschnutí trvá až několik dní a polštář je nutné často protřepávat. Doporučujeme využít profesionální prádelnu, která Vám polštář vypere a usuší. Nežehlit a nečistit chemicky.


Doporučujeme dokoupit

přikrývka péřová COMTESSA PLUS
přikrývka péřová COMTESSA PLUS
od 5990 Kč
povlak SATÉN COLOR
povlak SATÉN COLOR
od 195 Kč
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
od 790 Kč

Sledujte násFacebookInstagramYouTube