péřový polštář COMTESSA

péřový polštář COMTESSA

40 x 40 cm
skladem
Objednací kód: 29314
650 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% bavlna, sypkovina
Výplň30% prachové peří 70% peří
Praní40 °C
Regulace výplněNe
Další v této kategorii

Péřový polštář COMTESSA uspokojí i velmi náročné spáče, vždyť kdo by odolal usínání na měkkém prachovém peří? Lehkost, vzdušnost, schopnost pohlcovat vlhkost a přizpůsobivost tvaru těla jsou vlastnosti, které Vám přinese tradiční péřový polštář.

Přikrývky a polštáře plněné peřím mají lety ověřenou dlouhou životnost, výborně hřejí a jsou stále oblíbeným přírodním materiálem. Výplň tvoří pouze nové husí peří, které nebylo dříve použito v jiném výrobku. Peří má schopnost pohlcovat vlhkost, může pojmout 4-5% vody, aniž byste ji na omak pocítili. Zvýšená vlhkost se během dne samovolně vrací opět do normálního stavu. Právě pro všechny tyto vlastnosti možná dáváte přednost tradiční výplni, jež se při výběru liší typem, kvalitou a poměrem peří a prachového peří. V přikrývkách je vyšší podíl prachového peří známkou kvality, naopak v polštářích je třeba kvůli zachování větší objemnosti podíl prachového peří a peří vhodně kombinovat.


Péče a praní

Péřové výrobky SCANquilt garantují zdravotní nezávadnost, protože peří při zpracování prošlo sterilizací při teplotě 110°C. Pro úplnou spokojenost doporučujeme výrobky každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala ani zbytková vlhkost. Díky dodržení náročných technologických postupů výroby je možné tyto výrobky prát v malém množství jemného pracího prostředku podle pracích symbolů a jen velmi mírně odstřeďovat. Nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte.


Doporučujeme dokoupit

přikrývka péřová COMTESSA PLUS
přikrývka péřová COMTESSA PLUS
od 5990 Kč
povlak SATÉN COLOR
povlak SATÉN COLOR
od 195 Kč
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
od 690 Kč

Sledujte násFacebookInstagram