péřový polštář COMTESSA

péřový polštář COMTESSA

  • 40 x 40 cmobjednací kód: 29314skladem790 Kč
rezervujte na prodejně, vyzvedněte již za 30 min.
nelze rezervovat na žádné prodejně
Materiál100% bavlna, sypkovina
Výplň30% prachové peří 70% peří
Praní40 °C
Regulace výplněNe
Kvalitní péřový polštářek. Sušte v sušičce na běžnou teplotu, max. 80 °C, dokud nebude výplň zcela suchá. Pokud výrobek nebudete sušit v sušičce, trvá dokonalé vyschnutí až několik dnů a polštář je nutné často protřepávat.

Kvalitní péřový polštářek COMTESSA uspokojí i náročné spáče, vždyť kdo by odolal usínání na měkkém prachovém peří? Lehkost, vzdušnost, schopnost pohlcovat vlhkost a přizpůsobivost jsou přesně důvody, proč rádi spíte na tradičním péřovém polštáři. Výplň polštáře COMTESSA tvoří pouze nové peří, které nebylo dříve použito v jiném výrobku.

Polštáře plněné peřím mají lety ověřenou dlouhou životnost a jsou stále oblíbeným přírodním materiálem. Peří má schopnost pohlcovat vlhkost, může pojmout 4-5% vody, aniž byste ji na omak pocítili. Zvýšená vlhkost se během dne samovolně vrací opět do normálního stavu. Právě pro všechny tyto vlastnosti možná dáváte přednost tradiční výplni.

Péče o péřový polštář

Péřové výrobky SCANquilt garantují zdravotní nezávadnost, protože peří při zpracování prošlo sterilizací při teplotě 110°C. Polštářek doporučujeme každý den dobře protřepat a za pěkného počasí větrat, aby v peří nezůstávala ani zbytková vlhkost. Nevystavujte přímému slunci, neklepejte a nevysávejte.

Jak vyprat péřový polštář

Díky dodržení náročných technologických postupů výroby je možné péřové polštáře SCANquilt prát podle pracích symbolů v malém množství jemného pracího prostředku a jen velmi mírně odstřeďovat. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C) tak dlouho, dokud výplň není úplně suchá. Pokud výrobek nebudete sušit v sušičce, je třeba počítat s tím, že dokonalé vyschnutí trvá až několik dní a polštář je nutné často protřepávat. Doporučujeme využít profesionální prádelnu, která Vám polštář vypere a usuší. Nežehlit a nečistit chemicky.

Návrhy pro Vás

Hlavní strana/polštáře
Získejte svůj kupón na slevu 200 Kč za odběr novinek.
Udělejte si radost u nákupu nad 1000 Kč.
Děkujeme!
Poslali jsme Vám potvrzení.
Děkujeme za Váš zájem, ale vypadá to, že na tento e-mail jsme již v minulosti slevu poslali.
Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.