povlečení LINO cappuccino

povlečení LINO cappuccino

  • 140 x 200/70 x 90 cmzapínání na zipobjednací kód: 35586skladem3590 Kč
rezervujte na prodejně, vyzvedněte již za 30 min.
nelze rezervovat na žádné prodejně
Materiál100% len
Praní40 °C
Jednobarevné lněné povlečení s dlouhou životností a vynikajícími termoregulačními vlastnostmi.

Tlumený zemitý odstín exkluzivního lněného povlečení Lino se nachází mezi hnědou, šedou a béžovou. Francouzi mají pro tuto nadčasovou barvu výraz „taupe“, my ji však nazýváme jako cappuccino. Elegantní ložní souprava v minimalistickém duchu pro skutečné milovníky jednoduchosti a praktičnosti.

Vysoce prodyšné přírodní lněné povlečení v sobě skrývá mnohé. Dlouhá životnost a výborné antibakteriální vlastnosti nejsou jeho jediná pozitiva. Povlékat ho budete rádi v létě, ale i v zimě díky jeho skvělým termoregulačním vlastnostem. Schopnost udržování optimální tělesné teploty u lnu je dána výbornou absorpcí a následným odvedením vlhkosti ven z vlákna a dobrou prodyšností. Povlečení můžete nechat jeho přirozeně pomačkaný vzhled, ale nemusíte se ani bát jej vyžehlit.

V čem je len tak výjimečný?

Lněné povlečení se vyznačuje výjimečnými vlastnostmi – je prodyšné, spolehlivě odvádí vlhkost a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu, je vhodné pro alergiky a navíc má příjemný rustikální vzhled. Benefitem lnu je jeho vynikající termoregulace, tedy schopnost udržet tepelnou pohodu. V létě lehce chladí a v zimě spolehlivě zahřeje. Jeho schopnost pohlcovat vlhkost je v porovnání s bavlnou mnohem vyšší. Zároveň však zachycenou vlhkost rychleji uvolňuje, oproti ostatním tkaninám mnohem rychleji schne. Je přirozeně antibakteriální, povrch lněného vlákna je hladký, váže na sebe proto méně prachu, bakterií a roztočů. Při praní se snadněji odstraňují případné nečistoty, proto pro praní nevyžaduje vysoké teploty nebo agresivní prací prostředky. Lněné vlákno je až o 30 % pevnější než bavlna, je mimořádně odolné vůči mechanickému poškození. Ani častým praním se nesnižuje jeho pevnost, naopak s každým praním získává vyšší měkkost.

Návrhy pro Vás

Hlavní strana/minimalismus
Získejte svůj kupón na slevu 200 Kč za odběr novinek.
Udělejte si radost u nákupu nad 1000 Kč.
Děkujeme!
Poslali jsme Vám potvrzení.
Děkujeme za Váš zájem, ale vypadá to, že na tento e-mail jsme již v minulosti slevu poslali.
Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.