Fotografie páru, jak odpočívá v posteli s bílým povlečením s kruhy SCANquilt.

Jak zvolit správnou hřejivost přikrývky?

Kvalita Vašeho spánku závisí nejen na příjemném materiálu, výplni a zpracování přikrývky, ale také na míře hřejivosti přikrývky. Není příjemné budit se v noci zimou nebo naopak příliš velkým teplem.

Hřejivost přikrývky vybírejte podle teploty ve Vaší ložnici, ročního období i pocitu během spánku. Do vytápěné místnosti nebo v letním období vyberte lehké přikrývky s mírnou hřejivostí. V chladnějších měsících a přechodném období na jaře a na podzim zvolte celoroční přikrývky a pro spaní v zimě nebo pro zimomřivější jedince jsou vhodné hřejivé thermo přikrývky.

Lehké letní přikrývky

Praktické přikrývky s menším množství výplně. Jsou výjimečně lehké a prodyšné, snadno se udržují a díky menšímu množství výplně je lehce vyperete v pračce. V nabídce máme také speciální přikrývky s povrchovou tkaninou s antibakteriální a antimikrobiální úpravou vhodné pro všechny, kdo trpí alergií na roztoče. Pro maximální pohodlí máme také luxusní přikrývky obsahující Aloe vera blahodárně působí na pokožku během spánku.

Celoroční přikrývky

Univerzální celoroční přikrývky s výplní z dutých vláken jsou prodyšné a nadýchané, vhodné pro použití během přechodného období i po celý rok. Pro osoby trpící alergiemi můžeme nabídnout antibakteriální přikrývky, které nezhoršují projevy alergií a splňují vysoké hygienické nároky. 

Přirozené termoregulační vlastnosti mají péřové přikrývky obsahující výplň z výběrového prachového peří, které skvěle pohlcuje vlhkost během spánku a dopřeje Vám tak ničím nerušený spánek. Přikrývky jsou lehké a krásně nadýchané.

Hřejivé přikrývky 

Vyšší hřejivosti přikrývek je docíleno silnější vrstvou výplně a použitím tzv. „teplých švů“ což je pevné spojení dvou samostatně prošitých přikrývek mezi nimiž vzniká izolační vzduchová kapsa, která zajišťuje vysoký tepelný komfort při spánku

Univerzální a praktické jsou hřejivé přikrývky tvořené spojením dvou samostatných přikrývek (celoroční a letní) suchým zipem, s dobře izolující vzduchovou kapsou. Přikrývku lze jednoduše rozpojit a používat samostatně.

Běžné přikrývky SCANquilt obsahují jemné polyesterové rouno z kvalitních prostorově tvarovaných vláken. Při zpracování a výrobě se nepoužívají žádné chemikálie, proto jsou přikrývky lehké i splývavé a zachovávají si objemovou stálost po dlouhou dobu. 

V kolekci přikrývek použijte praktické filtry, ušetří Vám čas a zjednoduší volbu správného rozhodnutí.

S výběrem vhodné přikrývky Vám rádi pomůžeme. Všechny kvality a materiály si přijďte na prodejny prohlédnout a osahat. Budete mile překvapeni předvedením lůžkovin příjemnou obsluhou našich krásných prodejen. 

Získejte svůj kupón na slevu 200 Kč za odběr novinek.
Udělejte si radost u nákupu nad 1000 Kč.
Děkujeme!
Poslali jsme Vám potvrzení.
Děkujeme za Váš zájem, ale vypadá to, že na tento e-mail jsme již v minulosti slevu poslali.
Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.