Zaslání katalogu

Děkujeme za Váš zájem o katalog SCANquilt a níže prosím zaškrtněte, o který typ máte zájem. Budeme také velice rádi za Vaše připomínky a náměty, pokud jste byli nebo naopak nebyli spokojeni s výrobky SCANquilt, obsluhou v prodejnách, katalogem nebo třeba i s prohlížením těchto www stránek. Na Vaše dotazy odpovíme v pracovní dny do 24 hodin.

Zvolte prosím katolog, který chcete zaslat.

Vyplňte prosím povinné údaje.

 
 
 
 
 
Země   
+420 
 
 
  
  
  
do tohoto pole prosím opište kód z obrázku
 * Povinné údaje 
 
Potvrdit
 

Informace o ochraně osobních údajů

Poskytnutý souhlas se zasíláním obchodních sdělení (newsletteru) můžete kdykoliv snadno odvolat kliknutím na odkaz „odhlásit z odběru“, který najdete ve spodní části každého informačního newsletteru, zasláním e-mailu na adresu oou@scanquilt.cz nebo písemně na adrese sídla provozovatele e-shopu Silex spol. s r.o.

Poskytnutí souhlasu s marketingovými nabídkami znamená, že Vás kromě emailového newsletteru můžeme oslovit s nabídkou našich produktů a akcí i dalšími způsoby. Např. zaslat poštou katalog, kalendář nebo jiný reklamní materiál, případně Vás informovat pomocí SMS zprávy.

Pokud nám neposkytnete žádný z výše uvedených souhlasů, Vaše osobní údaje vymažeme po uplynutí 1 měsíce od přijetí Vašeho požadavku, pokud je již neevidujeme z jiných důvodů (např. z důvodu Vašeho nákupu v e-shopu). Spol. Silex se zavazuje, že Vaše osobní údaje nebudou vydány třetím stranám s výjimkou prověřených subdodavatelů, tzv. Zpracovatelů osobních dat, kteří pro nás zajišťují služby na základě smlouvy. Kompletní informace o ochraně osobních údajů naleznete na stránce ochrana osobních údajů.


Sledujte násFacebookInstagramYouTube