Přihlášení k odběru newsletteru

Buďte s námi, 1-2x měsíčně Vás budeme informovat o novinkách a zajímavých akčních nabídkách na povlečení, přikrývky, polštáře a ostatní sortiment. Nezapomeňte si zkontrolovat svoji e-mailovou schránku a ještě jednou potvrdit svůj souhlas se zasíláním e-mailového newsletteru SCANquilt.

Vyplňte prosím povinné údaje.

 
  
do tohoto pole prosím opište kód z obrázku
 * Povinné údaje 
 
Potvrdit
 

Informace o ochraně osobních údajů

Společnost Silex spol. s r.o. uchovává a zpracovává Vaše osobní údaje (e-mailovou adresu) v souladu s nařízením EU 2016/679 a Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. v platném znění. Poskytnutý souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoliv snadno odvolat kliknutím na odkaz „odhlásit z odběru“, který najdete ve spodní části každého informačního newsletteru, zasláním e-mailu na adresu eshop@scanquilt.cz nebo dopisem na adresu sídla provozovatele e-shopu Silex spol. s r.o.

E-mailový kontakt, který nám poskytnete s Vaším souhlasem pro účely zasílání obchodních sdělení o výrobcích a službách SCANquilt, budeme zpracovávat a archivovat po dobu, než je odvolán souhlas, nejdéle po dobu 15 let. Kromě práva na odvolání souhlasu máte právo zejména na změnu svých osobních údajů, výmaz a další práva, která můžete uplatnit na emailovém kontaktu oou@scanquilt.cz. Kompletní informace o ochraně osobních údajů naleznete na stránce ochrana osobních údajů.


Sledujte násFacebookInstagram