rouška Tencel - balení 5 ks bílá, tvarovaná, gumičky bílé

rouška Tencel - balení 5 ks bílá
tvarovaná, gumičky bílé

L/XL, bílá
skladem
Objednací kód: 34485
495 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál50% lyocell Tencel 50% dlouhovlákná česaná bavlna
Praní60 °C
balení obsahuje 5 kusů, rouška je dvouvrstvá a lze jí opakovaně prát, tkanina je chladivá a vhodná pro nošení zejména v létě, lyocelové vlákno má přirozené antibakteriální účinky, je vyrobeno z eukalyptového dřeva, s vytkaným vzorem peříček
Další v této kategorii ROUŠKY

Rouška ušitá z jemné chladivé tkaniny je příjemná zejména pro letní nošení. Složena je z 50% lyocell Tencel a 50% dlouhovlákné česané bavlny. Lyocellové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti. Je komfortní pro celodenní nošení a lze ji opakovaně prát. Slouží ke snížení rizika šíření kapénkové nákazy a zároveň omezuje vznik případných mikroorganismů ve vlhkém prostředí roušky. Rouška není nepropustná vůči virům, ale dvojitá tkanina ze směsi s lyocelovým vláknem vyrobeným z eukalyptového dřeva vytváří maximálně hygienické prostředí. Při celodenním nošení doporučujeme roušky střídat. Tvarovaný model podle obličeje dobře sedí a pomocí gumiček pak můžete pohodlně uchytit za uši.


Péče a praní

Roušku je možné opakovaně používat. Perte každý den na 60 °C, po vyprání a uschnutí doporučujeme přežehlit a napařit pro vyšší sterilitu.


Doporučujeme dokoupit

pánské kapesníky VIP 3 ks
pánské kapesníky VIP 3 ks
od 220 Kč
dámské kapesníky VIP 3 ks
dámské kapesníky VIP 3 ks
od 190 Kč

Sledujte násFacebookInstagram