HLAVNÍ STRANA - PŘIKRÝVKY
přikrývka EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační

přikrývka EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační

140 x 200 cm
skladem
Objednací kód: 29135
5550 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% česaná bavlna s úpravou Eole Temp
Výplň100% polyester - jemná mikrovlákna
Praní60 °C
HřejivostSq 5 - celoroční

Výrobky EXCLUSIVE patří k tomu nejlepšímu, co Vám můžeme nabídnout. Celoroční, ne příliš objemná přikrývka EXCLUSIVE CLIMA je určena pro zákazníky, kteří požadují středně hřejivou (Sq 5) komfortní přikrývku. Díky speciální technologii úpravy tkaniny má přikrývka termoregulační schopnosti. Při vyšší teplotě teplo odebírá, při jejím poklesu v průběhu noci pak teplo vrací, zahřívá a tím částečně vyrovnává tepelné rozdíly během noci.


Velmi jemná tkanina z dlouhovlákné česané bavlny má elegantní šedý potisk označující patentovanou úpravu. Zajímavý kružnicový prošev dává vyniknout luxusní výplni z polyesterových mikrovláken, která svou jemností připomínají prachové peří. Nejen pro optimální klima při spánku, ale i lehkost, hebkost a splývavost je tato přikrývka oblíbená.

Jak funguje EXCLUSIVE CLIMA?
Termoregulační vlastnosti výrobku zabezpečují parafínové mikrokapsle, které jsou do vláken zapuštěny speciální technologií při spřádání. Parafínová vrstvička během zahřívání absorbuje nahromaděné teplo, na druhou stranu pokud se během noci prostředí ochlazuje, akumulované teplo se uvolňuje, zahřívá a částečně tak vyrovnává teplotní rozdíly při spánku. Tento proces chrání odpočívajícího před rušivými výkyvy teplot během spánku, udržuje příjemné prostředí a zabezpečuje mikroklima, díky kterému bude Váš spánek komfortnější.


Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost. Sq 2 a 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám při spánku teplo a zejména pro teplé letní dny. Sq 4, Sq 5, Sq 6 celoroční a Sq 7, Sq 9 hřejivé thermo přikrývky se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější.

Péče a praní

Přikrývky doporučujeme při běžném používání prát po 2-3 letech a pravidelně větrat. Při znečistění lze prát při teplotě 60 °C, kdy již dochází k potřebnému odeprání nečistot a likvidaci mikroorganismů. Dbejte na max. množství pouze 1/3 obvyklé dávky pracího prášku (nejlépe tekutého), minimálně 5x máchejte a odstřeďujte nejdéle 30 sekund, aby nedošlo k potrhání výplně. Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky.
Při vyšších nárocích na hygienu a sterilnost s nutností praní až na 95 °C doporučujeme nákup přikrývek Classic nebo Basic se směsovou tkaninou (65% polyester 35% bavlna).


Doporučujeme dokoupit

polštář EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační
polštář EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační
od 1990 Kč
nepropustný chránič PROTECT
nepropustný chránič PROTECT
od 690 Kč

Tipy pro vaši inspiraci

povlečení FLANEL
povlečení FLANEL
od 1290 Kč

Sledujte násFacebookInstagram