HLAVNÍ STRANA - PŘIKRÝVKY - přikrývka SOFT COMFORT
přikrývka SOFT COMFORT bílá

přikrývka SOFT COMFORT
bílá

140 x 200 cm, bílá
skladem
Objednací kód: 30021
1990 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% polyester - jemné mikrovlákno
Výplň100% polyester - směs 10kanálových jemných dutých vláken a prostorově tvarovaných vláken SCANsoft
Praní60 °C
HřejivostSq 4 - celoroční
Ostatní z kategorie PŘIKRÝVKY

Celoroční přikrývka SOFT COMFORT si Vás získá pro svůj exkluzivní vzhled a splývavost. Vrchní tkanina z velmi jemného prodyšného mikrovlákna dodává přikrývce jedinečnou měkkost. Vytkané úzké proužky vytváří lesklý efekt a dávají vyniknout zajímavému celoplošnému proševu. Kvalitní výplň s obsahem 10kanálových dutých vláken zaručuje vynikající izolační vlastnosti i při menším objemu výplně.


Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost. Sq 2 a 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám při spánku teplo a zejména pro teplé letní dny. Sq 4, Sq 5, Sq 6 přikrývky celoroční a Sq 7, Sq 9 hřejivé thermo se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější.

Péče a praní

Přikrývky doporučujeme při běžném používání prát po 2-3 letech a pravidelně větrat. Při znečistění lze prát při teplotě 60 °C, kdy již dochází k potřebnému odeprání nečistot a likvidaci mikroorganismů. Dbejte na max. množství pouze 1/3 obvyklé dávky pracího prášku (nejlépe tekutého), minimálně 5x máchejte a odstřeďujte nejdéle 30 sekund, aby nedošlo k potrhání výplně. Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky.
Při vyšších nárocích na hygienu a sterilnost s nutností praní až na 95 °C doporučujeme nákup přikrývek Classic nebo Basic se směsovou tkaninou (65% polyester 35% bavlna).


Doporučujeme dokoupit

polštář SOFT COMFORT
polštář SOFT COMFORT
od 1790 Kč
polštář ANATOMIC - s paměťovou pěnou
polštář ANATOMIC - s paměťovou pěnou
od 2250 Kč

Sledujte násFacebookFacebook