HLAVNÍ STRANA - PŘIKRÝVKY - přikrývka HOME PROFI - pro hotely
přikrývka HOME PROFI - pro hotely

přikrývka HOME PROFI - pro hotely

140 x 220 cm
skladem
Objednací kód: 26953
1890 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál65% polyester 35% bavlna
Výplň100 % polyester – jemná dutá prostorově tvarovaná vlákna
Praní95 °C
HřejivostSq 4 - celoroční
Ostatní z kategorie PŘIKRÝVKY

Celoroční přikrývka HOME PROFI byla speciálně vyvinuta pro použití v hotelích, penzionech, ubytovnách a dalších vysoko zátěžových provozech, ve kterých se lůžkoviny často perou v průmyslových prádelnách. Vhodná je také do domácností s vyššími požadavky na hygienu. Její hlavní předností je dlouhá životnost, které je dosaženo díky velmi kvalitní výplni z prostorově tvarovaných dutých vláken a hustšímu proševu. Směsová povrchová tkanina umožňuje praní až na 95 °C. Výrobek je vhodný i pro alergiky.


Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost. Sq 2 a 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám při spánku teplo a zejména pro teplé letní dny. Sq 4, Sq 5, Sq 6 přikrývky celoroční a Sq 7, Sq 9 hřejivé thermo se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější.

Péče a praní

Při znečistění lze prát při teplotě až 95 °C. Dbejte na max. množství pouze 1/3 obvyklé dávky pracího prášku (nejlépe tekutého), minimálně 5x máchejte a odstřeďujte nejdéle 30 sekund, aby nedošlo k potrhání výplně. Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, jinak by mohlo dojít k poškození pračky.


Tipy pro vaši inspiraci

nepropustný chránič PROTECT COMFORT
nepropustný chránič PROTECT COMFORT
od 990 Kč

Sledujte násFacebookFacebook