HLAVNÍ STRANA - PŘIKRÝVKY - přikrývka EXCLUSIVE AV
přikrývka EXCLUSIVE AV

přikrývka EXCLUSIVE AV

140 x 200 cm
skladem
Objednací kód: 30914
4750 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% česaná bavlna s úpravou Aloe vera
Výplň100% polyester - jemná mikrovlákna
Praní60 °C
HřejivostSq 4 - celoroční
Ostatní z kategorie PŘIKRÝVKY

Výjimečné materiály, lehkost, měkkost a kvalita provedení jsou vlastnosti přikrývky pro ty, kteří se chtějí nechat i v noci rozmazlovat. Velmi kvalitní bavlněná tkanina se zajímavým spirálovým proševem a nová generace výplně z mikrovláken jemnějších než peří si Vás získají ihned na první dotyk. Splývavá, hebká a středně hřejivá luxusní přikrývka je správnou volbou pro náročné. Příjemnou odměnou je i speciální úprava s Aloe vera, která působí blahodárně na lidský organismus.


Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost. Sq 2 a 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám při spánku teplo a zejména pro teplé letní dny. Sq 4, Sq 5, Sq 6 přikrývky celoroční a Sq 7, Sq 9 hřejivé thermo se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější.

Péče a praní

Přikrývky doporučujeme při běžném používání prát po 2-3 letech a pravidelně větrat. Při znečistění lze prát při teplotě 60 °C, kdy již dochází k potřebnému odeprání nečistot a likvidaci mikroorganismů. Dbejte na max. množství pouze 1/3 obvyklé dávky pracího prášku (nejlépe tekutého), minimálně 5x máchejte a odstřeďujte nejdéle 30 sekund, aby nedošlo k potrhání výplně. Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky.
Při vyšších nárocích na hygienu a sterilnost s nutností praní až na 95 °C doporučujeme nákup přikrývek Classic nebo Basic se směsovou tkaninou (65% polyester 35% bavlna).


Doporučujeme dokoupit

polštář EXCLUSIVE - Aloe vera
polštář EXCLUSIVE - Aloe vera
od 2190 Kč

Tipy pro vaši inspiraci

bavlněný matracový chránič NELLA
bavlněný matracový chránič NELLA
od 1290 Kč

Sledujte násFacebookFacebook