HLAVNÍ STRANA - PŘIKRÝVKY - přikrývka COMFORT THERMO
přikrývka COMFORT THERMO

přikrývka COMFORT THERMO

140 x 200 cm
skladem
Objednací kód: 30034
3490 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% bavlna - sypkovina vysoké kvality
Výplň100% polyester - směs 10kanálových jemných dutých vláken a prostorově tvarovaných vláken SCANsoft
Praní60 °C
HřejivostSq 9 - thermo

Nejhřejivější a velmi kvalitně provedená luxusní přikrývka určená pro všechny, kdo milují teplo při spaní a trápí je studené nohy. Vysoké účinnosti je docíleno použitím dobře izolujících 10kanálových dutých vláken a vzduchové thermo kapsy, která vznikne pevným spojením dvou samostatně prošitých přikrývek. Celoplošný zajímavý prošev dává ještě lépe vyniknout objemnosti přikrývky. Jemná a hustá celobavlněná tkanina s elegantním potiskem si získá ty, kteří mají nároky na komfortní spánek v teple.


Hřejivost přikrývek

Pro usnadnění Vašeho výběru značíme hřejivost koeficientem Sq, vyšší číslo znamená větší hřejivost. Sq 2 a 3 jsou přikrývky lehké, vhodné pokud je Vám při spánku teplo a zejména pro teplé letní dny. Sq 4, Sq 5, Sq 6 přikrývky celoroční a Sq 7, Sq 9 hřejivé thermo se vzduchovou izolační kapsou vhodné do chladnějších místností nebo pokud jste zimomřivější.

Péče a praní

Přikrývky doporučujeme při běžném používání prát po 2-3 letech a pravidelně větrat. Při znečistění lze prát při teplotě 60 °C, kdy již dochází k potřebnému odeprání nečistot a likvidaci mikroorganismů. Dbejte na max. množství pouze 1/3 obvyklé dávky pracího prášku (nejlépe tekutého), minimálně 5x máchejte a odstřeďujte nejdéle 30 sekund, aby nedošlo k potrhání výplně. Vzhledem k objemu přikrývky je nutné prát v pračce s náplní na 7kg suchého prádla, mohlo by dojít k poškození pračky.
Při vyšších nárocích na hygienu a sterilnost s nutností praní až na 95 °C doporučujeme nákup přikrývek Classic nebo Basic se směsovou tkaninou (65% polyester 35% bavlna).


Sledujte násFacebookInstagram