SCANquilt ... styl mého domova

Milí zákazníci,

připravili jsme pro Vás nabídku krásných letních vzorů povlečení, dekoračních návleků, utěrek a prostírání, kterými si můžete rozzářit svůj domov a vnést do něj svěží náladu a energii. Nepřehlédněte prosím, že jsme pro Vás také ušili bavlněné roušky nejen s antibakteriální úpravou, ale i dětské s potištěnými motivy nebo elegantní jednobarevné. Nebo si můžete objednat bavlněnou metráž s antibakteriální úpravou, ze které si roušky můžete ušít doma sami. Roušky můžete zakoupit i na prodejnách.


Prohlédněte si naše kolekce, kousky v akci a velký výběr dárků

Kolekce dovolená

Dovolená, pohoda, klídek

...buďte na to připraveni

Letní kolekce

Nechte vejít léto domů

...a dopřejte si voňavé sny

Roušky SCANquilt

Roušky SCANquilt

...pro Vaši ochranu

Kousky v akci

Kousky v akci

...poslední šance

Pro děti

Potěšte své děti

...krásným dárkem

Tipy na dárky

Tipy na dárky

...rozdávejte radost

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme a dotváříme kolekce předních světových návrhářů a přinášíme moderní i tradiční vzory na ložní povlečení v barevnostech, které by se Vám líbily. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v 50 prodejnách SCANquilt a část i v našem e-shopu.

Nealergenní přikrývky a polštáře SCANquilt již více než dvacet pět let vyrábíme s nejvyšší péčí. Stálou oblibu si získaly pro svoji lehkost, trvanlivost, příjemný omak a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování.


Sledujte násFacebookInstagram

VisaMastercardBene+Premium RB Club