polštář EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační

polštář EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační

70 x 90 cm
skladem
Objednací kód: 27783
2790 Kč
-+Koupit
uvedené ceny jsou včetně DPH
Materiál100% česaná bavlna s úpravou Eole Temp
Výplň100% polyester - jemná mikrovlákna a vločky z prostorově tvarovaných vláken SCANsoft
Praní60 °C
Regulace výplněNe
Samostatný návlekAno - umožňuje častější praní bez výplně
má schopnost vyrovnávat teplotní rozdíly během noci
Další v této kategorii

Polštář Exclusive Clima si Vás získá pro schopnosti, díky kterým částečně vyrovnává teplotní rozdíly během noci. Oceníte unikátní vlastnosti tkaniny, která umí absorbovat nebo vydávat teplo, aby Váš spánek byl příjemný. Hebký polštář s výplní z mikrovláken oslovuje i ty, kteří zbožňují spaní jako na obláčku prachového peří, ale preferují moderní výplňové materiály ze zdravotního hlediska či snadnější údržby. Nejjemnější mikrovlákna kombinujeme s vločkami z 3D vláken pro docílení optimální plnosti a dlouhotrvajícího objemu. Neprošitý návlek z jemné tkaniny z dlouhovlákné česané bavlny má zip a můžete ho prát i samostatně. Exkluzivní vzhled mu dodává elegantní paspule a jemný potisk šedého loga značkové technologie úpravy.


Jak funguje EXCLUSIVE CLIMA?
Termoregulační vlastnosti výrobku zabezpečují parafínové mikrokapsle, které jsou do vláken zapuštěny speciální technologií při spřádání. Parafínová vrstvička během zahřívání absorbuje nahromaděné teplo, na druhou stranu pokud se během noci prostředí ochlazuje, akumulované teplo se uvolňuje, zahřívá a částečně tak vyrovnává teplotní rozdíly při spánku. Tento proces chrání odpočívajícího před rušivými výkyvy teplot během spánku, udržuje příjemné prostředí a zabezpečuje mikroklima, díky kterému bude Váš spánek komfortnější.


Polštáře doporučujeme prát po 6 - 12 měsících. Vždy udržujte prosím podle vyznačených symbolů a perte s 1/3 obvyklé dávky pracího prášku (nejlépe tekutého), minimálně 5x máchat a odstřeďovat nejdéle 30 sekund.


Doporučujeme dokoupit

přikrývka EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační
přikrývka EXCLUSIVE CLIMA - termoregulační
od 5550 Kč
povlak SATÉN COLOR
povlak SATÉN COLOR
od 395 Kč
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
napínací prostěradlo JERSEY LYCRA
od 690 Kč

Sledujte násFacebookInstagram